iset
13 اسفند 1401 - 14:22

اعزام خودروهای شخصی کرمانشاه به راهیان نور از ۲۵ اسفند آغاز می‌شود

دبیر قرارگاه راهیان نور سپاه حضرت نبی‌اکرم استان کرمانشاه از آمادگی استان از کاروان‌های راهیان نور در ایام نوروز خبر داد و گفت: از بیست‌وپنجم اسفندماه کاروان‌های مردمی برای بازدید از مناطق عملیاتی به استان خوزستان اعزام می‌شوند.

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، سرهنگ یونس عزیزی دبیر قرارگاه راهیان نور سپاه حضرت نبی‌اکرم استان کرمانشاه امروز در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: اردوهای راهیان نور دانش‌آموزی از هفدهم بهمن‌ماه برای اعزام به مناطق عملیاتی غرب کشور آغاز شده و تا پانزدهم اسفندماه ادامه دارد.

وی افزود: از فردا چهاردهم اسفندماه اعزام اولین گروه از دانشجویان را داریم و تا ۲۵ همین ماه ادامه دارد.

دبیر قرارگاه راهیان نور سپاه حضرت نبی‌اکرم استان کرمانشاه گفت: از بیست‌وپنجم اسفندماه برای اعزام عموم مردم به صورت کاروانی و یا با خودروهای شخصی برنامه داریم و مکان‌های را برای مردم استان در استان خوزستان برای بازدید از مناطق عملیاتی آماده کردیم.

وی تصریح کرد: مردم عادی برای استفاده از مکان‌های آماده شده در استان خوزستان(اهواز و آبادان) بابد به مراکز اردویی نواحی مقاومت استان مراجعه کنند.

وی یادآور شد: همزمان که اردوهای استان خوزستان را انجام می‌دهیم آمادگی میزبانی در یادمان‌های استان کرمانشاه و اماکن اسکان در استان زیر نظر سازمان اردویی راهیان نور و گردشگران سپله حضرت نبی‌اکرم (ص) استان را داریم.

پایان پیام/پ

منبع: فارس
شناسه خبر: 1071940