iset
11 اسفند 1401 - 16:08

دادستان کرمانشاه: موضوع مسمومیت دانش‌آموزان درحال رسیدگی است

دادستان عمومی و انقلاب استان کرمانشاه، از دستور به ضابطین قضایی استان برای رسیدگی به موضوع مسمومیت دانش‌آموزان کرمانشاهی خبرداد و گفت: براساس بررسی‌های انجام شده آزمایشات لازم، مسمومیت جدی در کار نبوده و کسی هم در بیمارستان بستری نشده است.

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، شهرام کرمی، دادستان عمومی و انقلاب استان کرمانشاه امروز در جمع خبرنگاران، با اشاره به انتشار اخباری مبنی بر مسمومیت تعدادی از دانش آموزان کرمانشاهی، اظهار کرد: پس از ارسال گزارشاتی در این خصوص، دستورات لازم برای رسیدگی هرچه سریع‌تر به این موضوع به ضابطین دستگاه قضایی داده شد.

وی ادامه داد: طبق بررسی‌های انجام شده آزمایشات لازم و مورد نیاز از دانش‌آموزانی که ادعا شده مسموم شده‌اند گرفته شده که براساس آن مسمومیت جدی در کار نبوده و کسی هم در بیمارستان بستری نشده است. 

دادستان کرمانشاه با تاکید براینکه خانواده‌های کرمانشاهی نگران فرزندان خود نباشند، عنوان کرد: نیروهای امنیتی استان در حال رصد مواردی که گزارش شده هستند تا موضوع را ریشه‌یابی کنند. 

وی در پایان اعلام کرد: پس از انجام بررسی‌های لازم بزودی گزارشات مربوط به نتایج آن به اطلاع مردم کرمانشاه و افکار عمومی خواهد سید.

منبع: فارس
شناسه خبر: 1068311